O Naszej Działalności

Aktualności

Porównanie sprzedaży w II kwartale 2019 i 2020 roku

Wyniki II kwartału jednoznacznie określają, że w wyniku obostrzeń spowodowanych COVID-19 sprzedaż spadła w porównaniu do II kwartału 2019. Jak to wygląda w poszczególnych miastach? (więcej…)

Kilka słów o naszych najbliższych realizacjach…

Ostatni czas to intensywna praca projektowa oraz podejmowanie ważnych decyzji dla naszych nowych inwestycji, które już niedługo pojawią się w sprzedaży. Każdy krok wymaga długoterminowego spojrzenia oraz świadomych działań związanych z bezpieczeństwem, użytecznością oraz estetyką. Niemożliwym jest zaplanowanie wszystkich elementów w doskonały sposób, ale staramy się robić to jak najlepiej.

(więcej…)

Działania biura w czasie pandemii

Znajdujemy się aktualnie w wyjątkowym okresie, którego nikt na początku 2020 roku nie mógł się spodziewać. Trwająca pandemia oraz panujące restrykcje zmobilizowały nas do zmiany formy naszej pracy oraz kontynuowania rozpoczętych działań w sposób zdalny.

(więcej…)

Co należy wiedzieć przed zakupem mieszkania od dewelopera?

Przedstawiamy kilka wskazówek, z którymi warto zapoznać się przed zakupem nieruchomości od dewelopera.

(więcej…)

Osiedle Tuleckie wideo relacja z budowy

Osiedle Tuleckie to projekt wyjątkowy. Wyjątkowość polega nie tylko w funkcji lecz także w formie. Budynek pełni funkcje domu wolnostojącego dwulokalowego, a ściana wykonana z pustaka ceramicznego Porotherm Wienerberger AKU dzieli nas tylko z jednym sąsiadem.

(więcej…)