Odpowiedź na Twoje potrzeby

Leśna Dąbrówka

Nowoczesne i sprawdzone rozwiązania. Spełnij marzenia o własnej przestrzeni i wybierz nowoczesny dom w Dąbrówce. Tu wszystko, czego potrzebujesz znajduje się w pobliżu.

Nowy dom dla Ciebie

Posiadanie własnego domu to marzenie każdego z nas. Dzięki nam, może się ono spełnić. Ulica Piastowska, na której znajduje się nasza inwestycja położona jest na osiedlu domów jednorodzinnych. To idealna lokalizacja, dla osób ceniących ciszę i spokój. Wybierz przestronny dom z ogrodem w Dąbrówce pod Poznaniem i ciesz się urokami życia pod miastem.

Wszystko, czego potrzebujesz

Mieszkając w Dąbrówce pod Poznaniem wszystko znajdziesz w zasięgu ręki. Bliskość przedszkoli, szkół, centrum handlowego oraz punktów usługowych sprawia, że życie tu jest niezwykle komfortowe. Ponadto jeśli jesteś miłośnikiem aktywnego spędzania wolnego czasu, Dąbrówka to lokalizacja dla Ciebie – na terenie gminy Dopiero, znajduje się las oraz liczne tereny rekreacyjne i sportowe.

Sprawdzony projekt

Na osiedlu w Dąbrówce pod Poznaniem znajdziesz nowe domy z ogrodem w zabudowie bliźniaczej. Powierzchnia mieszkalna to 92,95 metrów kwadratowych i aż 5 pokoi. To sprawdzony, niezwykle funkcjonalny projekt, z którego korzystaliśmy przy realizacji inwestycji w Siekierkach Wielkich oraz Gortatowie. Dzięki temu mamy pewność, że rozwiązania, które wprowadziliśmy są nowoczesne, funkcjonalne i dostosowane do potrzeb przyszłych mieszkańców.

Bliskość miasta

Dąbrówka to niezwykle dogodna lokalizacja, której największym atutem jest bliskość miasta. Znajdziesz tu wiele dróg dojazdowych (wśród nich trasa S11 węzeł Poznań-Dąbrówka oraz trasa A2), pozwalających na szybkie i komfortowe przemieszczanie się zarówno w granicach aglomeracji Poznania, jak i dojazd do innych miast.

Co ważne, Dąbrówka oferuje alternatywne sposoby komunikacji! Mieszkając tu możesz zrezygnować z przemieszczania się do miasta samochodem i wybrać szynobus, odjeżdżający z dworca PKP Palędzie. Dzięki temu znajdziesz się w centrum miasta w mniej niż 15 minut. Ponadto kursują tu autobusy linii miejskiej, gminnej, jak i prywatni przewoźnicy.

Zapraszamy do kontaktu

Spełnij marzenia już teraz

Skontaktuj się z nami, a podczas spotkania w naszej siedzibie przy ulicy Młyńskiej lub w miejscu inwestycji, przedstawimy szczegóły dotyczące Twojego nowego domu!