Osiedle Tuleckie wideo relacja z budowy

Osiedle Tuleckie to projekt wyjątkowy. Wyjątkowość polega nie tylko w funkcji lecz także w formie. Budynek pełni funkcje domu wolnostojącego dwulokalowego, a ściana wykonana z pustaka ceramicznego Porotherm Wienerberger AKU dzieli nas tylko z jednym sąsiadem.

Z kolei forma budynku zaproponowana przez architekta to element, który został przemyślany w bardzo wielu aspektach. Przyszli lokatorzy będą mieli uczucie, jakby sami współtworzyli projekt tego domu.

Zmianom mówimy TAK! Projekt można dopasować do własnych potrzeb. Wybierz dom parterowy lub wykorzystaj ponad 20m2 znajdujących się na antresoli. Jeśli to konieczne możemy umieścić drugą łazienkę na poddaszu. Zmiany dotyczą również instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych oraz związanych z zagospodarowaniem terenu.

Osobiście nie spotkaliśmy się z takim uniwersalnym projektem.

Aby docenić wszystkie rozwiązania, które dla Państwa przygotowaliśmy należy szczegółowo zapoznać się z inwestycją. Jako namiastkę zamieszczamy video relację naszego przedstawiciela.

Zachęcamy do umówienia się na spotkanie przy kawie w naszym biurze zlokalizowanym przy ul. Tuleckiej, gdzie powstaje nasza inwestycja.

Do zobaczenia!